قوانین و مقررات

فروشگاه کوهنوردی اُرس (مهرور) ضمن تشکر از توجه واعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان سایت رسمی این مجموعه، در جهت حفظ آسایش و امنیت خاطر شما کاربران گرامی و بر اساس قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که استفاده ی شما از این سایت، به منزله ی آگاهی از این اطلاعات و تایید سیاست های مجموعه است.

از آنجایی که امکان تغییر قوانین و ضوابط ارس مارکت بدون اطلاع قبلی وجود دارد و استفاده ی مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است پیشنهاد می شود گهگاه این اطلاعات را بازخوانی نمایید.

حریم خصوصی

برای ثبت نظر، پردازش و ثبت سفارش، اطلاعات زیر مورد نیاز و ضروری می باشد:

نام و نام خانوادگی
تلفن ثابت و همراه
ایمیل
آدرس
لازم به ذکر است امکان جمع آوری نام، آدرس و تلفن اشخاص دیگر ، که سایت جهت ارسال هدیه از طرف شما جمع آوری می کند نیز وجود دارد. اطلاعات شخصی بجز نام شما هرگز برای شخص دریافت کننده ی هدیه ارسال نخواهد شد.

در صورت عدم صحت هر کدام از این موارد، متاسفانه ارس مارکت قادر به ادامه ی روند پردازش به صورت صحیح نمی باشد. همچنین در صورتی که قسمتی از اطلاعات توسط شما به طور کامل پر نشده باشد، کارشناسان فروش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاع لازم را دریافت کنند.

مجموعه ی ارس مارکت به اعتماد کاربران و مشتریان سایت احترام می گذارد و متعهد می شود که در راستای حفظ حریم شخصی از تکنولوژی روز استفاده کند تا ایمنی هرچه بیشتر را برای کاربران فراهم آورد. در همین راستا هیچ یک از اعضای این مجموعه اطلاعاتی مانند رمز عبور کاربران و یا اطلاعات کارت های بانکی ایشان را تلفنی و یا در مکالمات نوشتاری درخواست نخواهد کرد. اطلاعات شما تنها در جهت ارائه ی خدمات و اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله ی این خدمات:

تایید هویت
برقرای ارتباط
ارائه سرویس ها و خدمات سایت
اطلاع رسانی از فروش های ویژه
کمک به شناسایی محصولات و همچنین شناسایی کارشناس مربوط به سفارش شما
پاسخ به دیدگاه ها و تماس ها
کمک به رفع هر نوع مشکل فنی در سایت
پاسخ به سوالات در زمینه ی مالی و مانند آن
می باشد. همچنین اطلاعاتی که شما با ما به اشتراک گذاشته اید هرگز به فروش نخواهند رسید و نیز در دسترس هیچ شخص دیگری قرار نخواهد گرفت، مگر

در اختیار شرکت حمل و نقل جهت ارسال سفارشات و تکمیل روند خرید از طرف ارس مارکت
به درخواست مراجع قانونی و با ارائه ی حکم قانونی مربوطه.
و یا چنانچه نظر یا پیام ثبت شده توسط کاربر، از مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ارس مارکت از این حق برخوردار است که از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی بهره ببرد

رمز عبور

حفظ رمز عبور پروفایل برعهده ی کاربر است و مسئولیت تمام سفارشات یا نظراتی که توسط پروفایل شما درج شده به عهده ی صاحب آن پروفایل است. چنانچه رمز عبور خود را در اختیار شخصی دیگر قرار دهید ، به وی اجازه داده اید تا از طرف شما ثبت سفارش کند و متقابلن ما را مجاز نموده اید تا سفارش را پیگیری کنیم. بنابراین خواهشمند است برای جلوگیری از هر نوع سوء استفاده ی احتمالی، از فاش کردن رمز عبور خود جلوگیری کنید. همچنین در صورت برخورد با هر نوع استفاده ی مشکوک از پروفایل شخصی خود فورا به ما اطلاع دهید.

قالب ووکامرس